Happy Pocket Tours -Tickets en online boekingen

company_description-6a511b7d296c150a0e875b8d

Reizend met

Happy Pocket Tours

Happy Pocket Tours’s populaire routes

let's ride icon
ride-made-easy
  • 3Cities
  • 2Routes

Jouw vragen, Onze antwoorden

Hoeveel kost een busreis van Chiang Rai naar Huay Xai?

De kosten van een minivanrit voor een volwassenenticket voor een retourvlucht naar Huay Xai, vertrekkend van Chiang Rai, bedraagt ongeveer US$ 15

Heeft Happy Pocket Tours toiletten aan boord?

Happy Pocket Tours heeft geen toiletten aan boord.

Is er wifi bij Happy Pocket Tours aanwezig?

Happy Pocket Tours heeft geen wifi aan boord van hun ritten.

Moet ik mijn ticket printen, of biedt Happy Pocket Tours e-tickets aan?

Happy Pocket Tours heeft e-tickets, dus u hoeft uw ticket niet te printen.

In welke steden is Happy Pocket Tours actief?

Happy Pocket Tours is actief in: Chiang Rai, Huay Xai en Chiang Khong