Royal Jordanian -Tickets en online boekingen

5.0(1 beoordelingen)

Royal Jordanian is provides flight services between Cairo, Egypt to Aqaba, Jordan.

Reizend met

Royal Jordanian

  • Very good impression. Everything has been perfect. On time, comfortable and pretty cheap flight on the new Airbus 320 neo.

Royal Jordanian’s populaire routes

let's ride icon
ride-made-easy
  • 49Cities
  • 93Routes

Beoordelingen van onze reizigers over de rit met Royal Jordanian

5

Gebaseerd op 1 recensies van Bookaway-gebruikers die reisden met Royal Jordanian

Tomasz S.

De populairste stations van Royal Jordanian

Kies een stad

Jouw vragen, Onze antwoorden

Hoeveel kost een busreis van Aqaba naar Amman?

De kosten van een minivanrit voor een volwassenenticket voor een retourvlucht naar Amman, vertrekkend van Aqaba, bedraagt ongeveer US$ 89

Heeft Royal Jordanian toiletten aan boord?

Royal Jordanian heeft toiletten aan boord!

Is er wifi bij Royal Jordanian aanwezig?

Veel van de ritten van Royal Jordanian hebben wifi aan boord. We adviseren u om rechtstreeks contact op te nemen met Royal Jordanian om erachter te komen of uw rit een van deze ritten is.

Moet ik mijn ticket printen, of biedt Royal Jordanian e-tickets aan?

Royal Jordanian heeft e-tickets, dus u hoeft uw ticket niet te printen.

In welke steden is Royal Jordanian actief?

Royal Jordanian is actief in: Aqaba, Amman, Kuala Lumpur, Bangkok, Cairo, Burbank, Chicago, Miami, New York, Istanbul, Budapest, Newark, Baltimore, Giza, Riyadh, Washington DC, Kuala Lumpur (KLIA1), Los Angeles, London, Dubai, San Francisco, Fort Lauderdale, Tunis, Casablanca, Sharm El Sheikh, Al Qatif, Medina (Madinah), Makkah (Mecca), Alexandria, Madrid, San Jose, California, Sharjah, Oakland, Abu Dhabi, Putrajaya, Reading, Luton, Brussels, Dammam, Barcelona, Jeddah, Erbil, Hawalli, Aqaba Airport, Manama, Kuala Lumpur (KLIA2), Doha, Amsterdam en Toronto